Artėjantys renginiai
2024 m. birželio 29 d. - Krepšinio 3x3 varžybos „Aukštaitijos krepšinio fiesta-2024“ Zarasuose
2024 m. liepos 6 d. - Krepšinio 3x3 varžybos „Aukštaitijos krepšinio fiesta-2024“ Ukmergėje
<2024 Birželio>
Pr.An.Tr.Kt.Pn.Št.Sk.
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Uteniškiai „Žalgiriados – 2021“ nugalėtojai
Parašyta: 2021-09-28
Palangoje finišavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ finalinės krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos. Dvi dienas rungtyniavo geriausios respublikos mėgėjų sporto komandos. 
„Žalgirio“ žaidynės – tai tradicinis, tęstinis sporto renginys, kurių tikslas didinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą. 
Į finalines varžybas pateko futbolo ir moterų, bei vyrų krepšinio komandos, įveikusios atranką, zonines varžybas. Moterų ir vyrų tinklinio komandos zoninėse varžybose iškovojo antrąsias vietas ir Utenos rajonui pelnė įskaitinius taškus.
Šauniai pasirodė Utenos krepšininkės, iškovojusios pirmąją vietą rajonų grupėje ir finale susitiko su miestų grupės nugalėtoja Vilniaus „Svaja“. Vyko lygi kova, bet trečiame kėlinyje traumą patyrus vienai Utenos žaidėjų, paskutiniame kėlinyje nutraukus rungtynes pergalę švetė vilnietės, uteniškėms atiteko sidabro medaliai.
Rajonų grupės čempionėmis tapo: Agnė Deveikytė, Greta Trapnauskaitė, Ugnė Kučinskaitė, Eidvylė Gasiulytė, Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė, Ieva Lygutienė.
Vyrų varžybose uteniškiai iškovojo sidabro medalius, patyrę vieną pralaimėjimą.
Futbolininkai finale liko penkti.
Susumavus žaidynių rezultatus rajonų grupėje uteniškiai iškovojo pirmąją vietą (85 taškai), antri Klaipėdos rajonas (81 taškas) ir treti su 73 taškais Šalčininkų atstovai.

2021 metų LSD „Žalgiris“ vasaros žaidynėse
Parašyta: 2021-08-31
Vyksta atranka į 2021 metų LSD „Žalgiris“ vasaros žaidynes.  Zoninėse varžybose Utenos rajono krepšinio komanda (treneris Ernestas Leipus) rezultatu 65:52 nugalėjo Trakų komandą ir pateko į finalines varžybas, kurios vyks rugsėjo 18-19 dieną Palangoje. Finale taip pat dalyvaus Utenos rajono krepšininkės ir futbolininkai.
Tinklininkės atrankines varžybas Šalčininkuose pralaimėjo rezultatu 0:2 ir į finalą nepateko. Vyrai tinklininkai atrankines varžybas žais rugsėjo 2 dieną Trakuose.

Absoliutūs čempionų čempionai
Parašyta: 2019-05-21
Po zoninių varžybų regionuose, jų nugalėtojai susirinko į Palangą, kur vyko LSD „Žalgiris“ finalinės vasaros sporto žaidynės, kuriose rungtyniauja sporto mėgėjai. Varžybos vyko krepšinio (vyrų ir moterų), tinklinio (vyrų ir moterų) bei futbolo. Žalgiriečių žaidynės rengiamos nuo 1990-ųjų minint Žalgirio mūšio 850-ąsias metines, pirmosios žaidynės buvo surengtos Vilniuje. Tada iš Žalgirio mūšio lauko bėgikai iš Vilniaus nešė ugnį, kurią kartu su vėliava Arkikatedroje pašventino monsinjoras Kazimieras Vasiliauskas. Nuo tų metų pradėta skaičiuoti „Žalgirio“ žaidynių istoriją. Žaidynių finalinės varžybos pirmą kartą buvo surengtos pagal naują formatą. Iš pradžių krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybose miestų ir rajonų komandos rungtyniavo atskirai, o po to pirmąsias vietas užėmusios ekipos žaidė dėl supertaurės, o antrosios kovojo dėl trečiosios vietos.
LSD Žalgiris žiemos žaidynėse
Parašyta: 2019-01-21
Alytuje vyko 2019 metų Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos sporto žaidynių šachmatų, stalo teniso ir šaškių varžybos. Žaidynių tikslas- skatinti šalies sporto mėgėjus, užsiimti žiemos sporto šakomis bei išaiškinti pajėgiausias draugijos žiemos sporto šakų komandas.
Puikiai žaidynėse pasirodė šachmatininkai Donatas Mankauskas, Marius Bieliauskas bei Marina Mališauskienė, kurie iškovojo žaidynių aukso medalius, antroje vietoje liko Klaipėda ir treti Elektrėnų šachmatų mėgėjai. Asmeninėse varžybose Marius Bieliauskas tapo žaidynių čempionu.
Gerai pogrupiuose žaidė ir stalo teniso atstovai, kuriuos atstovavo 2 komandos. Abi komandos pateko į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalio barjerą įveikė pirmoji komanda (Valdemaras Lapinskas, Darius Kuzma ir Sniegena Lapinskė), kurie finale liko ketvirti, o nugalėjo Druskininkų atstovai.
Šaškių varžybose Edmundas Starkus, Giedrius Mikšys ir Anelė Krupeckienė buvo devinti, o nugalėjo Kauno atstovai.
Utena – 2018 metų LSD „Žalgiris“ žaidynių nugalėtoja
Parašyta: 2018-05-29
LSD „Žalgiris“ vasaros žaidynės, tai Lietuvos mėgėjų sporto varžybos, kurių tikslas skatinti šalies sporto mėgėjus užsiiminėti kūno kultūra ir sportu, vystyti „Sporto visiems“ programą, išaiškinti pajėgiausias savivaldybes. Šių metų žaidynės skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui.
Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos
Rėmėjai ir partneriai
Sekite mus
Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos