Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
2930
Utenos DSC II - Utenos rajono II krepšinio lygos – „Žalgirio“ taurės nugalėtojai
Parašyta: 2022-05-16
Baigėsi kovo mėnesį startavusi Utenos rajono II krepšinio lyga – „Žalgirio“ taurė. Sužaidus rato sistema į pusfinalius pateko keturios komandos, kur susitiko: „UTA“ – „Pačkėnai“, bei Utenos DSC II – „Vaikutėnai“. Vyko atkakli kova pusfinaliuose, kur pirmame pusfinalyje po net dviejų pratęsimų „UTA“ įveikė „Pačkėnus“ 104:100, antrame Utenos DSC II jaunieji krepšininkai užtikrintai įveikė „Vaikutėnus“ (110:83). Po pusfinalių paaiškėjo mažojo ir didžiojo finalo dalyviai.
Dėl 3-4 vietų susitiko „Pačkėnų“ ir „Vaikutėnų“ komandos, kur pajėgesni buvo „Vaikutėnų“ krepšininkai, įveikę savo varžovus rezultatu 77:69.
Didžiajame finale susitiko „UTA“ ir Utenos DSC II komanda. Nuo pirmų minučių į priekį išsivežę jaunieji krepšininkai nepaleido pergalės iš savo rankų ir nugalėjo „UTA“ komanda rezultatu 94:79.
Utenos rajono II krepšinio lygos – „Žalgirio“ taurę ir aukso medalius iškovojo: Normantas Juršys, Orestas Markevičius, Austis Mazūra, Dominykas Keina, Matas Pelurtis, Titas Labakojis, Ignas Urbonas, Vytautas Gervilaitis, Justas Vinikas, Titas Didžgalvis, Ugnius Bernotas, Ervinas Laužadis, Kasparas Kazickas, Kasparas pelėda, Girius Girulevičius treneriai Justas Giriūnas ir Ernestas Leipus.
Finalinių varžybų rezultatyviausiu krepšininku pripažintas – Ignas Urbonas (Utenos DSC II), naudingiausiu – Mindaugas Kietis („UTA“).
Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos