Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2022-01-24
Baigėsi atviros Utenos miesto moterų salės futbolo varžybos „DSC- Žalgirio taurė“. Varžybose dalyvavo 7 komandos iš Utenos, Ukmergės, Ignalinos, Kupiškio, Rokiškio raj. Jūžintų. Sužaidus rato sistemą buvo žaidžiamos atkrintamosios kur „FK Utenis“ įveikė Kupiškį rezultatu 5:1, Ignalinos ŠSPC 1:0 į veikė MFA „Utenio moterys“ komandą, Jūžintų „Elniaragis“ 4:3 nugalėjo FK „Juodos“ komandą. Pirmame pusfinalyje Ukmergės SC 6:1 įveikė Jūžintų „Elniaragį“ ir užsitikrino vietą didžiajame finale. Antrame pusfinalyje vyko atkakli kova kur Ignalinos ŠSPC tik vieno įvarčio persvara (2:1) nugalėjo FK „Utenis“ merginų komandą.
Mažajame finale susitiko FK „Utenis“ ir Jūžintų „Elniaragis“. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo FK „Utenis“ komanda: Augustė Cvetkovaitė, Agnė Šerepėkaitė, Rugilė Čepėnaitė, Henrieta Šinkūnaitė, Kamilė Medvedeva, Ugnė Kvartūnaitė, Lauryna Andrijauskaitė, Fausta Rusteikaitė, Eivilė Ančiūtė, Paulė Zlataravičiūtė, Neda Klezaitė, Airinga Anavičiūtė, Viktorija Trapikaitė, Gabija Gulijeva, treneris Arūnas Rastenis.
Didžiajame finale susitiko Ukmergės SC ir Ignalinos ŠSPC komandos. Pirmąją vietą ir aukso medalius iškovojo Ukmergės SC komanda (6:0).
Apdovanotos geriausios finalinio ketverto žaidėjos: FK „Utenis“ – Gabija Gulijeva, Jūžintų „Elniaragis“ – Gabija Viplentaitė, Ukmergės SC – Simona Lunevičiūtė, Ignalinos ŠSPC – Agilija Skudutytė. Turnyro geriausia žaidėja  - Fjameta Kuktaitė (Ukmergės SC), turnyro geriausia vartininkė – Kristina Skudutienė (Ignalinos ŠSPC).

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos