Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2021-09-24
Palangoje finišavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ finalinės krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos. Dvi dienas rungtyniavo geriausios respublikos mėgėjų sporto komandos.
„Žalgirio“ žaidynės – tai tradicinis, tęstinis sporto renginys, kurių tikslas didinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą.
Į finalines varžybas pateko futbolo ir moterų, bei vyrų krepšinio komandos, įveikusios atranką, zonines varžybas. Moterų ir vyrų tinklinio komandos zoninėse varžybose iškovojo antrąsias vietas ir Utenos rajonui pelnė įskaitinius taškus.
Šauniai pasirodė Utenos krepšininkės, iškovojusios pirmąją vietą rajonų grupėje ir finale susitiko su miestų grupės nugalėtoja Vilniaus „Svaja“. Vyko lygi kova, bet trečiame kėlinyje traumą patyrus vienai Utenos žaidėjų, paskutiniame kėlinyje nutraukus rungtynes pergalę švetė vilnietės, uteniškėms atiteko sidabro medaliai.
Rajonų grupės čempionėmis tapo: Agnė Deveikytė, Greta Trapnauskaitė, Ugnė Kučinskaitė, Eidvylė Gasiulytė, Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė, Ieva Lygutienė.
Vyrų varžybose uteniškiai iškovojo sidabro medalius, patyrę vieną pralaimėjimą.
Futbolininkai finale liko penkti.
Susumavus žaidynių rezultatus rajonų grupėje uteniškiai iškovojo pirmąją vietą (85 taškai), antri Klaipėdos rajonas (81 taškas) ir treti su 73 taškais Šalčininkų atstovai.

Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos