Artėjantys renginiai
2024 m. balandis - gegužė - 2024 m.LSD "Žalgiris" vasaros žaidynės
2024 m. 05-24,25,26 - LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos, skirtos draugijos 80-čiui Palangoje
Parašyta: 2023-04-28
Utenoje vyko atviros dviračių sporto varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo per 150 dviratininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.
Asmeninėse lenktynėse 5 km mergaičių grupėje nugalėjo kaunietė Gabija Aliukevičiūtė, antra Kate Ketrina Skujina (Ryga) ir trečia Emilija Žegunytė (Vilnius). Berniukų tarpe pirmas buvo Rudolfas Šuls (Kuldinga), antras – Hubertas Zaleckis ir trečias panevėžietis Lukas Skikas.
Jaunučių 10 km lenktynėse nugalėjo Liva Šlosberga (Ryga), antra panevėžietė Deimantė Zelemauskaitė ir trečia Linda Elizabetė Brilte (Ryga). Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Uvis Zvirbulis, antras Arnas Bilertas ir trečias Giedrius Mudėnas.
Jaunių tarpe 10 km distanciją greičiausiai įveikė Skaistė Mikašauskaitė, antra Auksė Lekavičiūtė (abi iš Šilalės) ir trečia uteniškė Miglė Daneikaitė. Vaikinų tarpe nugalėjo šilališkis Kristupas Mikutis, kaunietis Titas Laurinavičius ir latvis Olivers Jakas Skrapes. Moterų tarpe stipriausia buvo Kotryna Strakšytė (Utena).
Antrą dieną vyko grupinės lenktynės, kuriose mergaičių tarpe nugalėjo Kate Katrina Skujina (Ryga), berniukų Rudolfs Šules (Kuldinga). Jaunučių rungtyje Katrina Amanda ir panevėžietis Arnas Bilertas, jaunių tarpe Auksė Lekavičiūtė (Šilalė) ir Davis Gludovs (Liepoja).
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos medaliais ir asmeniniais prizais.
Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ Utenos rajono taryba © 2024 Visos teisės saugomos